KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15339032

nr 1533 9032

Oidentifierad konstnär. Signerad H Wills, daterad -83, Flodlandskap med kyrka & eka. Olja på duk, 69x120 cm, yttermått inklusive ram: 94x145 cm

Kondition: slitage, skador, skadad duk

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 april 2023
kl 19:17:44

9/4 18:20:54 1      500 kr
10/4 19:11:58 2      Vinnande bud