KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15339032
nr 1533 9032
Oidentifierad konstnär. Signerad H Wills, daterad -83, Flodlandskap med kyrka & eka. Olja på duk, 69x120 cm, yttermått inklusive ram: 94x145 cm
Kondition: slitage, skador, skadad duk
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 april 2023
kl 19:17:44
9/4 18:20:54
500 kr
10/4 19:11:58